Gülmek Sizin İçin Neden Önemli ?

Gülmek Sizin İçin Neden Önemli ?

Gerçek gülümsemelerin stresi azalatmanıza yardımcı olmaktadır . Aslında, bunun “Happy hour ” in başlamasının nedeni olabileceğini düşünüyoruz .stresli bir iş gününden sonra çalışanlar, gülmek ve günün stresinin ortadan kalkmasına izin vermek için eğlenceli bir sosyal buluşmalar yaparlar . Ve gülümsemek ücretsiz !

Stresin vücudunuz üzerindeki etkilerini azaltmaya yardımcı olmak için stresli aktiviteler sırasında ve sonrasında gülümseyerek gülümsemenin stres giderici faydalarından yararlanın. Kanıtlar, hem bedenin hem de zihnin daha çabuk iyileşmesine yardımcı olabileceğini gösteriyor. Kaynak: Gülümseme! Kalbinize iyi geliyor.

Gülümseyerek iç ve dış olumlu değişiklikler hemen gerçekleşmeye başlar. Örneğin, gülümsemek sizi daha samimi, güvenilir ve ulaşılabilir hale getirir. Gülümseyerek, olmadığınızdan daha davetkar olursunuz. Bu basit ayar, başkalarıyla bağlantıya izin verir, sizi daha az yalıtılmış veya yalnız hissetmenizi sağlar, bu da daha iyi hissetmeniz için önemlidir.

Gülümsemek hem sizin hem de kısmen başkaları için iyidir çünkü ücretsiz ve bulaşıcıdır. Gerçekten sizi gülümseyen birisine gülümseyememenin ne kadar zor olduğunu fark ettiniz mi? Ve gülümseyerek, bir gününüzü daha iyi hale getirebilirsiniz.

Bazı araştırmalar, gülümsediğimizde beynimizi olumlu düşünmeye eğittiğimizi göstermiştir. Günlük olarak gülümsemek, olumlu bir ruh hali yaratmaya yardımcı olur ve beyninizde mutluluk hissi için varsayılan bir alışkanlık yaratmaya başlar. (Shawn Achor’un Mutluluk Avantajı’nda bu kavram hakkında daha fazla bilgi edinin).

Gülümsemede gerçekten güç var! Ama bazı insanlar için biliyoruz, tam tersi doğrudur. Bazıları için gülümsemek büyük bir stres olabilir çünkü gülümsemelerinin görünüşünden memnun değiller. Bunu MÜKEMMEL dişlerde anlıyoruz ve daha fazla insanın göstermeyi sevdikleri sağlıklı bir gülümsemeye ulaşmasına ve devam etmesine yardımcı olmaya adadık. Bu diş beyazlatma, diş telleri, dişlerin değiştirilmesi veya basitçe tekrar yola çıkma anlamına gelse de yardımcı olabiliriz! Bugün randevu almak için çevrimiçi bölgenizde bir diş hekimi bulun! O zamana kadar, size gülümsemenizi umuyoruz, çünkü gülümsemek sizin için iyidir!

Articles